03-3724200

 על פי בקשת משרד הבריאות אנו מציינים ש: ד"ר אשחר אינו רופא קונבנציונאלי ועל כן אינו מוסמך לעסוק ברפואה (לרשום תרופות או להורידן או לבצע ניתוחים וטיפולים פולשניים כפי שנהוג ברפואה).  כמו כן המידע באתר אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני מקצועי באמצעות רופא. ד"ר ערן אשחר הינו מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה והדסה באוניברסיטה העברית בירושלים. ד"ר אשחר הוא master - מורה, מומחה, לבריאות ופיתח גישה תזונתית ייחודית שלה הוא קרא - "תזונה כירורגית".
מרכז אשחר לריפוי אמיתי וסופי מסוכרת מבוגרים באמצעות תזונה טבעית
בניהולו של ד"ר ערן אשחר, N.D, נטורולוג,  M.P.H - מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה שבאוניברסיטה העברית והדסה בירושלים.
דף הבית >> צום - הניתוח של הטבע
 
צום - הניתוח של הטבע
מעטים מאיתנו יודעים שאחד מכלי הריפוי החזקים ביותר מצוי בגופנו ולא בידיו של אף אדם אחר. רובנו סבורים שכדי לשמור על בריאות טובה אנחנו צריכים לאכול "טוב" וכל הזמן, דהיינו בתדירות גבוהה (3-6 פעמים ביום) והרבה. מעטים מבינים שההיפך הוא הנכון, כלומר שהימנעות ממזון לפרקי זמן שונים המשולבים במהלך חיינו לא רק שיכולה למנוע מחלות אלא אף לרפא אותן ולהאריך את תוחלת חיינו.
רובנו לא מודעים לכך שטוקסמיה, הרעלה עצמית, היא מצב הגורם לכל המחלות הפנימיות. טוקסמיה פירושה מצב של הצטברות של פסולת כימית אורגנית ואנאורגאנית בנוזלי הגוף והתאים ברמה קריטית עד לכדי הפרת המאזן העדין של כניסה והפרשה של פסולת מטאבולית על ידי הגוף. התוצאה היא הפרת האיזון הביוכימי, ההורמונאלי, הפיסיולוגי ואפילו המכאני בחלקים שונים בגוף. המחלה האקוטית היא תהליך ניקוי יזום על ידי הגוף, אמצעי חירום להצלת הגוף ממצב קשה ואפילו מוות. תרופות מדכאות את אמצעי ההצלה הזה, את אמצעי הריפוי הטבעיים של הגוף ומדחיקים את הטוקסמיה לאיברים פנימיים יותר וגורמים למחלות כרוניות כמו סרטן.
הצום על מים ואורח חיים שבונה בריאות איתנה ותומך בה, "היגיינה טבעית", הינם כלי הניקוי והריפוי החזקים ביותר שיש לנו. מידי יום אני רואה זאת על חולים במגוון רחב של מחלות שהתייאשו מלמצוא מרפא לתחלואיהם. חולים במחלות כלי דם ולב, סוכרת, דלקת פרקים, מחלות עור, מחלות דרכי הנשימה או העיכול, מחלות אוטואימוניות, מיגרנות ועוד שמגיעים עם רשימת תרופות ארוכה חווים את "הנס" שגופם מחולל דווקא ללא תרופות וטיפולים חיצוניים ובאמצעות כוחות הריפוי של הגוף עצמו. גם הטיפול המהיר, היעיל והבטוח ביותר בעודף משקל נעשה בעזרת הצום הבריאותי. על מרבית הניתוחים ניתן לוותר אם נאמץ במקומם את הגישה של צום על מים.
הצום מוכיח שבגוף אכן טמונים כוחות ריפוי שמחכים להזדמנות הנאותה כדי לפרוץ ולהתעצם ולעשות את המוטל עליהם מתוקף הצו הגנטי שטמון בכל תא חי. למעשה הצום הוא כלי שבאמצעותו כל תא של הגוף מתנקה, משתקם ונבנה מחדש. אך ורק במהלך תקופה של הימנעות מכל מזון, כולל מיצי פירות וירקות, חופר הגוף פנימה אל תוך מעמקיו , מפרק ומסלק גידולים ותאים חולים ומסלק כל פסולת הצבורה בתאים עקב תזונה לקויה, זיהום אוויר ומים וזיהום מאלפי חומרים כימיים שאנחנו חשופים אליהם ומגדילים את הסיכון שלנו לכל סוגי המחלות האקוטיות והכרוניות. הפסקת אכילה יזומה ושתיית מים בלבד לתקופות ממושכות של עד 7-30 יום תיצור תוצאות דרמטיות בגופו של כל אדם.                                              
לקריאת המאמר המלא   - לחץ כאן
 
האזינו לד"ר ערן אשחר המסביר על גישת הטיפול, על התזונה הכירורגית ועל מבנה ועלויות הטיפול