03-3724200

 על פי בקשת משרד הבריאות אנו מציינים ש: ד"ר אשחר אינו רופא קונבנציונאלי ועל כן אינו מוסמך לעסוק ברפואה (לרשום תרופות או להורידן או לבצע ניתוחים וטיפולים פולשניים כפי שנהוג ברפואה).  כמו כן המידע באתר אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני מקצועי באמצעות רופא. ד"ר ערן אשחר הינו מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה והדסה באוניברסיטה העברית בירושלים. ד"ר אשחר הוא master - מורה, מומחה, לבריאות ופיתח גישה תזונתית ייחודית שלה הוא קרא - "תזונה כירורגית".
מרכז אשחר לריפוי אמיתי וסופי מסוכרת מבוגרים באמצעות תזונה טבעית
בניהולו של ד"ר ערן אשחר, N.D, נטורולוג,  M.P.H - מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה שבאוניברסיטה העברית והדסה בירושלים.
דף הבית >> נקיון פסח
 
ניקיון פסח לגוף ולנשמה - מדוע?

 
כמה קשה אנחנו טורחים לקראת חג הפסח. בכל בית יהודי מוציאים פעם בשנה את כל הלכלוך של כל השנה ועושים ניקיון יסודי. ומה עם הפסולת של הגוף ? לרבים תיראה שאלה זו כתמוהה. מה אני בדיוק צריך לעשות ישאלו ?
ובכן גופנו הוא מעין מכונה שקולטת חומרים מהסביבה מנצלת את החומרים האורגניים לתועלתה ופולטת את חומרי הפסולת באמצעות אברי ההפרשה. בתהליך זה גופנו קולט אלפי חומרים אורגניים שנחוצים לו ליצירת אנרגיה, לגדילה תקינה ולתיקון רקמות. מחומרים אלה נבנים התאים ותכולתם, כלומר כל החומרים שמהם מורכב הגוף. אולם לצערנו אורח החיים המודרני מוביל לשימוש באלפי חומרים כימיים שמזהמים את המזון, המים והאוויר שאנחנו נושמים ואלה מוחדרים לגופנו באופן קבוע. חומרים אלה לא רק שאינם נחוצים לגוף, אלא הם הגורמים הראשיים למחלות בגופנו, מה שמוכח באופן מדעי. ישנם כ- 80,000 חומרים כימיים שמוחדרים לגופנו וגורמים לנזקים מצטברים לתאים במהלך כל החיים ולהזדקנות מוקדמת.
כדאי לדעת שבמצב של אכילה יומיומית הולכת ועולה דרגת הרעילות המצטברת בכבד, בקרומי החיבור, בתאי השומן, במערכת העצבים ובכל תא בגוף. במערכת העצבים גורמת הפסולת המצטברת לעיכוב בזרימה ובאספקה של האנרגיה העצבית שחיונית לכל פעולות החיים.
ד"ר אשחר טוען שבאמצעות הקשבה לצורכי הגוף וסיגול של כמה טכניקות והרגלי בריאות נוכל לראות שיפור מדהים בבריאותנו. הוא מציע תוכנית לשיפור איכות החיים, מניעת מחלות והארכת תוחלת החיים.
 
האזינו לד"ר ערן אשחר המסביר על גישת הטיפול, על התזונה הכירורגית ועל מבנה ועלויות הטיפול