03-3724200

 על פי בקשת משרד הבריאות אנו מציינים ש: ד"ר אשחר אינו רופא קונבנציונאלי ועל כן אינו מוסמך לעסוק ברפואה (לרשום תרופות או להורידן או לבצע ניתוחים וטיפולים פולשניים כפי שנהוג ברפואה).  כמו כן המידע באתר אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני מקצועי באמצעות רופא. ד"ר ערן אשחר הינו מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה והדסה באוניברסיטה העברית בירושלים. ד"ר אשחר הוא master - מורה, מומחה, לבריאות ופיתח גישה תזונתית ייחודית שלה הוא קרא - "תזונה כירורגית".
מרכז אשחר לריפוי אמיתי וסופי מסוכרת מבוגרים באמצעות תזונה טבעית
בניהולו של ד"ר ערן אשחר, N.D, נטורולוג,  M.P.H - מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה שבאוניברסיטה העברית והדסה בירושלים.
דף הבית >> נטורולוגיה וגישת הרמב"ם
 
היגיינה טבעית וגישת הרמב"ם
כבר לפני 800 שנה הבחין הרמב"ם, גדול הרופאים היהודים של הזמן הקדום, בכך שההסתמכות על כוחות הריפוי הטבעי של הגוף הינה מעשה מדעי מבוסס הרבה יותר מטיפול מודרני בתרופות וסמים אחרים.
הרמב"ם כתב והטיף להתרחקות ממאכלים ומהרגלים המזיקים לגוף וטען שלא ניתן להזיק לגוף ולצפות שתרופה כל שהיא תתקן את הנזק. הרמב"ם האמין ביכולתו של הגוף להיות בריא לאורך כל ימיו וטען שרק אנחנו במו ידינו ממיטים עלינו את המחלות השונות. ההיגיינה הטבעית עולה בקנה אחד עם תפיסתו של הרמב"ם, אבל מתבססת על מחקרים אקטואליים ומדויקים.
הרמב"ם כמו הרופאים ההיגייניסטיים בני זמננו קובעים שחזרה לשמירה על חוקי הבריאות והטבע תוביל להשתפרות מצב הבריאות עד כדי החלמה ממחלות שונות. על פי הרמב"ם לטיפול העצמי היגייניסטי יש קדימות על פני כל טיפול אחר פולשני ומרעיל.
על פי הרמב"ם העזרה מרופאים צריכה להיות מצומצמת ורק במצבים של אין ברירה ובמצבי חירום.
חזונו של הרמב"ם היה שבכל עיר יהיה רופא אחד בלבד שיספק את כל הצרכים של מצבי החירום של התושבים. הרמב"ם הבין שפעולותיו של הרופא יכולות גם להזיק, מה שאכן קורה כיום הרבה מאוד. לכן ברוב המקרים יש לוותר אפילו על "עזרתו" של הרופא.
האם תירצו להצטרף לחזון הזה ?
לקריאת המאמר המלא - לחץ כאן
 
האזינו לד"ר ערן אשחר המסביר על גישת הטיפול, על התזונה הכירורגית ועל מבנה ועלויות הטיפול