03-3724200

 על פי בקשת משרד הבריאות אנו מציינים ש: ד"ר אשחר אינו רופא קונבנציונאלי ועל כן אינו מוסמך לעסוק ברפואה (לרשום תרופות או להורידן או לבצע ניתוחים וטיפולים פולשניים כפי שנהוג ברפואה).  כמו כן המידע באתר אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני מקצועי באמצעות רופא. ד"ר ערן אשחר הינו מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה והדסה באוניברסיטה העברית בירושלים. ד"ר אשחר הוא master - מורה, מומחה, לבריאות ופיתח גישה תזונתית ייחודית שלה הוא קרא - "תזונה כירורגית".
מרכז אשחר לריפוי אמיתי וסופי מסוכרת מבוגרים באמצעות תזונה טבעית
בניהולו של ד"ר ערן אשחר, N.D, נטורולוג,  M.P.H - מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה שבאוניברסיטה העברית והדסה בירושלים.
דף הבית >> הנחיות הגעה >> הגעה למרכז במטע מצומת מסמיה
הנחיות למי שמגיע מצומת ראם/מסמיה:
 
 
פונים מצומת מסמיח לכיוון ירושלים ואחרי כ- 500 מטר פונים ימינה לבית שמש. נוסעים עד סוף הכביש עד לצומת T. שמאלה זה לבית שמש, פונים ימינה ואחרי 2 ק"מ בערך מגיעים לצומת האלה צומת שנמצאת תחת גבעה קטנה שבראשה תחנת דלק פז. בצומת האלה פונים שמאלה לירושלים/גוש עציון/ביתר עלית לכביש 375 . על כביש זה ממשיכים ישר עד מושב מטע כ- 12 ק"מ בעליה בין חורשות משני הצדדים.
 
במושב עצמו יורדים ישר בכביש הראשי של הישוב עד שמגיעים לפניה ימינה לרחוב הזית.

אנחנו גרים ברחוב הזית, 4 בתים לפני הסוף בצד שמאל, בכניסה לחצר יש שני עמודי תאורה כדוריים לבנים ושער נמוך לבן. מס' בית שאיננו בשימוש כל כך הוא 276.
 
האזינו לד"ר ערן אשחר המסביר על גישת הטיפול, על התזונה הכירורגית ועל מבנה ועלויות הטיפול