03-3724200

 על פי בקשת משרד הבריאות אנו מציינים ש: ד"ר אשחר אינו רופא קונבנציונאלי ועל כן אינו מוסמך לעסוק ברפואה (לרשום תרופות או להורידן או לבצע ניתוחים וטיפולים פולשניים כפי שנהוג ברפואה).  כמו כן המידע באתר אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני מקצועי באמצעות רופא. ד"ר ערן אשחר הינו מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה והדסה באוניברסיטה העברית בירושלים. ד"ר אשחר הוא master - מורה, מומחה, לבריאות ופיתח גישה תזונתית ייחודית שלה הוא קרא - "תזונה כירורגית".
מרכז אשחר לריפוי אמיתי וסופי מסוכרת מבוגרים באמצעות תזונה טבעית
בניהולו של ד"ר ערן אשחר, N.D, נטורולוג,  M.P.H - מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה שבאוניברסיטה העברית והדסה בירושלים.
דף הבית >> הנחיות הגעה >> הגעה למרכז במטע מכביש מס' 1 ובית שמש
 
הנחיות להגעה למושב מטע  לבאים משער הגיא, לבאים מכיוון ת"א, ממרכז הארץ, מכביש 6 וכביש מספר 1:

 נוסעים לכוון ירושלים עד קילומטר לפני שער הגיא. כקילומטר לפני שער הגיא יורדים לכוון בית שמש. נוסעים ישר וברמזור השני, רמזור T עם פניה שמאלה בלבד, שם פונים שמאלה. זה כביש שעוקף את בית שמש מצפון מזרח. אחרי קילוטמר בכיכר ממשיכים ישר וכך עוברים 4 כיכרות עד סוף הכביש, עד לצומת T, שבה פונים שמאל לכביש 375. ימינה זה לקרית גת ושמאלה לירושלים. אתם פונים שמאלה לכוון ירושלים. לאחר מספר דקות של נסיעה מפותלת, מגיעים למושב מטע בצד שמאל של הכביש.

במושב עצמו יורדים ישר בכביש הראשי של הישוב עד שמגיעים לפניה ימינה לרחוב הזית. אנחנו גרים ברחוב הזית 4 בתים לפני הסוף בצד שמאל. אין מספרי בתים.


 

 

 
 
האזינו לד"ר ערן אשחר המסביר על גישת הטיפול, על התזונה הכירורגית ועל מבנה ועלויות הטיפול