03-3724200

 על פי בקשת משרד הבריאות אנו מציינים ש: ד"ר אשחר אינו רופא קונבנציונאלי ועל כן אינו מוסמך לעסוק ברפואה (לרשום תרופות או להורידן או לבצע ניתוחים וטיפולים פולשניים כפי שנהוג ברפואה).  כמו כן המידע באתר אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני מקצועי באמצעות רופא. ד"ר ערן אשחר הינו מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה והדסה באוניברסיטה העברית בירושלים. ד"ר אשחר הוא master - מורה, מומחה, לבריאות ופיתח גישה תזונתית ייחודית שלה הוא קרא - "תזונה כירורגית".
מרכז אשחר לריפוי אמיתי וסופי מסוכרת מבוגרים באמצעות תזונה טבעית
בניהולו של ד"ר ערן אשחר, N.D, נטורולוג,  M.P.H - מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה שבאוניברסיטה העברית והדסה בירושלים.
דף הבית >> הנחיות הגעה >> הגעה למרכז במטע משכונת עין כרם בירושלים
הנחיות להגעה למושב מטע לבאים מירושלים דרך עין כרם

מעין כרם נוסעים ישר עם הכביש. עוברים ככר שבה ימינה זה לתל אביב ומבשרת.

לא פונים ממשיכים ישר. אח"כ ממשיכים ישר כאשר יש פניה שמאלה להדסה עין

כרם. לאחר נסיעה ארוכה ומפותלת מגיעים לצומת שבה ימינה זה לבית שמש.

ממשיכים שמאלה עם הכביש. עוברים את בר גיורא ואחר נסיעה קצרה מגיעים לצומת T שבה שמאלה זה לירושלים וחברון וימינה לבית שמש ומטע. פונים ימינה. לאחר כ- מגיעים למושב מטע.

במושב עצמו יורדים ישר בכביש הראשי של הישוב עד שמגיעים לפניה ימינה לרחוב הזית. אנחנו גרים ברחוב הזית 4 בתים לפני הסוף בצד שמאל. אין מספרי בתים. 
 
האזינו לד"ר ערן אשחר המסביר על גישת הטיפול, על התזונה הכירורגית ועל מבנה ועלויות הטיפול