03-3724200

 על פי בקשת משרד הבריאות אנו מציינים ש: ד"ר אשחר אינו רופא קונבנציונאלי ועל כן אינו מוסמך לעסוק ברפואה (לרשום תרופות או להורידן או לבצע ניתוחים וטיפולים פולשניים כפי שנהוג ברפואה).  כמו כן המידע באתר אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני מקצועי באמצעות רופא. ד"ר ערן אשחר הינו מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה והדסה באוניברסיטה העברית בירושלים. ד"ר אשחר הוא master - מורה, מומחה, לבריאות ופיתח גישה תזונתית ייחודית שלה הוא קרא - "תזונה כירורגית".
מרכז אשחר לריפוי אמיתי וסופי מסוכרת מבוגרים באמצעות תזונה טבעית
בניהולו של ד"ר ערן אשחר, N.D, נטורולוג,  M.P.H - מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה שבאוניברסיטה העברית והדסה בירושלים.
דף הבית >> הנחיות הגעה >> הגעה למרכז במטע מהדרום
הנחיות להגעה למושב מטע לבאים מהדרום

 נוסעים לצומת פלוגות. משם פונים לכוון בית גוברין לכביש 35. (לבאים מבאר שבע הפניה היא ימינה). נוסעים ישר עד שעוברים את בית גוברין. קצת אח"כ יש פניה שמאלה לכביש 38 שמשולטת לכוון בית שמש. פונים בה ונוסעים בה עד צומת האלה. צומת שנמצאת תחת גבעה קטנה שבראשה תחנת דלק פז. בצומת האלה פונים ימינה לכביש 375 לפי השילוט לגוש עציון, לביתר עלית או כל שילוט אחר שנמצא שם. ממשיכים ישר עד מטע.

במושב עצמו יורדים ישר בכביש הראשי של הישוב עד שמגיעים לפניה ימינה לרחוב הזית. אנחנו גרים ברחוב הזית 4 בתים לפני הסוף בצד שמאל. אין מספרי בתים.

 
 
האזינו לד"ר ערן אשחר המסביר על גישת הטיפול, על התזונה הכירורגית ועל מבנה ועלויות הטיפול