03-3724200

 על פי בקשת משרד הבריאות אנו מציינים ש: ד"ר אשחר אינו רופא קונבנציונאלי ועל כן אינו מוסמך לעסוק ברפואה (לרשום תרופות או להורידן או לבצע ניתוחים וטיפולים פולשניים כפי שנהוג ברפואה).  כמו כן המידע באתר אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני מקצועי באמצעות רופא. ד"ר ערן אשחר הינו מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה והדסה באוניברסיטה העברית בירושלים. ד"ר אשחר הוא master - מורה, מומחה, לבריאות ופיתח גישה תזונתית ייחודית שלה הוא קרא - "תזונה כירורגית".
מרכז אשחר לריפוי אמיתי וסופי מסוכרת מבוגרים באמצעות תזונה טבעית
בניהולו של ד"ר ערן אשחר, N.D, נטורולוג,  M.P.H - מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה שבאוניברסיטה העברית והדסה בירושלים.
דף הבית >> הנחיות הגעה >> הגעה למטע מירושלים דרך כביש בגין
הנחיות הגעה למושב מטע מירושלים דרך כביש דרך חברון בירושלים או כביש בגין והמנהרות

 בדרך בית לחם, בין שכונת "גילה" לפניה לבית לחם, יש פניה משולטת לגוש עציון. זוהי הפניה לכביש המנהרות למי שמגיע מהשכונות תלפיות או גילה. למי שמגיע מכביש בגין עליה לנסוע בכיוון דרומה עד סוף הכביש שאז הכביש מתחבר לכביש היציאה הדרומי מירושלים לכיוון חברון המכונה - כביש המנהרות. הכביש נמצא כרגע בשלבי בנייה סופיים ובסופו עדיין לא ניתן לנסוע ישר לכביש המנהרות כמתבקש אלא יש פנייה ימינה לגילה.
לכן פונים ימינה מגיעים לרמזור הראשון ועושים פניית פרסה ברמזור ואז פונים ימינה אחרי 100 מטר שוב ברמזור הראשון לכביש המנהרות. 

עוברים שתי מנהרות ואח"כ מחסום של צה"ל. אין בדרך שום צמתים כך שלא ניתן לטעות. קילומטר אחרי המחסום יש פניה ימינה שמשולטת "לבית שמש ולביתר עלית". שם פונים ימינה. נוסעים ישר עם הכביש עד מטע. עוברים בדרך את חוסאן, ביתר עלית, מבוא ביתר ומספר כניסות לצור הדסה וכן צומת שבה ניתן לפנות ימינה לירושלים. כאמור לא פונים בשום צומת. רק נוסעים ישר עד להגעה למושב מטע בצד ימין, כ - 3 קליומטר אחרי הישוב צור הדסה.
במושב עצמו יורדים ישר בכביש הראשי של המושב עד שמגיעים לפניה ימינה לרחוב הזית. אנחנו גרים ברחוב הזית 4 בתים לפני הסוף בצד שמאל.  אין מספרי בתים.
 
 
האזינו לד"ר ערן אשחר המסביר על גישת הטיפול, על התזונה הכירורגית ועל מבנה ועלויות הטיפול