03-3724200

 על פי בקשת משרד הבריאות אנו מציינים ש: ד"ר אשחר אינו רופא קונבנציונאלי ועל כן אינו מוסמך לעסוק ברפואה (לרשום תרופות או להורידן או לבצע ניתוחים וטיפולים פולשניים כפי שנהוג ברפואה).  כמו כן המידע באתר אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני מקצועי באמצעות רופא. ד"ר ערן אשחר הינו מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה והדסה באוניברסיטה העברית בירושלים. ד"ר אשחר הוא master - מורה, מומחה, לבריאות ופיתח גישה תזונתית ייחודית שלה הוא קרא - "תזונה כירורגית".
מרכז אשחר לריפוי אמיתי וסופי מסוכרת מבוגרים באמצעות תזונה טבעית
בניהולו של ד"ר ערן אשחר, N.D, נטורולוג,  M.P.H - מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה שבאוניברסיטה העברית והדסה בירושלים.
דף הבית >> אלוגה רז בעד חלב
 
הדיאטנית אולגה רז מכרה את נפשה לתעשיית החלב ומזיקה קשות לבריאות הציבור בישראל


מועצת החלב שחשה בירידה במכירותיה עקב העלייה במודעות של הציבור לנזקי החלב גייסה בימים אלה את הדיאטנית אולגה רז למסע שיווק בעד צריכת מוצרי חלב .בפרסומת ברדיו מוצג החלב כמוצר בריאות ראשון במעלה לכל אדם ובכל גיל כאשר הדיאטנית איננה מזכירה, ולמעשה מסתירה, ולו במילה אחת את הסכנות הרבות והנזקים הקשים שמוצרי חלב יכולים לגרום לכל אדם שצורך אותם. למעשה למען בצע כסף היא מסתירה במכוון מידע מדעי, חיוני ומציל חיים מציבור גדול של בריאים ובמיוחד חולים במחלות כרוניות.
אני מודה שאני רותח מזעם כשאני שומע אותה משבחת ומהללת את מוצרי החלב כ – "מזון בריאות לכל גיל". אינני מצליח להבין אפילו את האדם המושחת ביותר שמוכר את נפשו בעד כסף לתעשיות ענק שכל מטרתן הוא עשיית מיליונים נוספים ובכך מוסר מידע אנטי מדעי, שקרי ומזיק ביותר עד כדי מוות מוקדם לציבור החולים בישראל. אין הונאה גדולה יותר מדבריה של אולגה רז. היא מוליכה שולל את הציבור התמים ופוגעת קשות בבריאות הציבור בישראל.
ולגופו של עניין, במחקרים אפידימיולוגיים שתוארו על ידי החוקר הדגול, הביוכימאי מאוניברסיטת קורנל בארה"ב, פרופ' קמפבל, ובוצעו על מיליארדים של בני אדם בעולם, נבחנה ההשפעה של החלבון והשומן של חלב פרה על שורה של מחלות. התוצאות של מחקרים אלה הוכיחו ברמת מובהקות גבוהה שחלבון החלב קשור להיווצרות ולהחמרה של קשת רחבה של מחלות.
עובדות אלה ידועות לי מזה שנים רבות ואני מתייחס אליהן בכובד ראש במהלך טיפולי באנשים חולים המגיעים אלי.
לצערי הרב הדיאטניות הקליניות שרכשו את השכלתן בפקולטה לחקלאות ברחובות  ממשיכות להיות מוזנות במידע אנטרסטני המשרת את תעשיות החקלאות, מידע אנטי מדעי ובלתי רלוונטי ברובו, מידע מזיק ביותר לבריאות הציבור בישראל, ואשמח להוכיח את דברי הקשים בכל ועדת החקירה שתקום!!!
אתן לכם הוכחה פשוטה לדברי. במהלך 20 השנים האחרונות הגיעו אלי אלפי חולים במה שמוגדר כ "מחלות כרוניות". ועכשיו, עצם המושג מחלה כרונית יש בו כדי להוכיח את דברי שהרי כל המטופלים קיבלו ייעוץ "דיאטני קליני" צמוד ואישי מהדיאטניות של קופות החולים ובתי החולים במשך כל שנות מחלתם.
 ומה קרה – האם הם הבריאו ממחלותיהם עקב הייעוץ התזונתי ה "מצוין והמקצועי" ?
לא ולא, מצבם רק החמיר. הסוכרת, לחץ הדם, המיגרנה, בעיות הלב וכלי הדם, מחלת הלב הכלילית, טרשת העורקים, דלקת המפרקים, מחלות דרכי העיכול, מחלות העור הסרטן ועוד לא רק שהמשיכו להתקיים אלא אף החריפו עד כדי מוות של עשרות אלפי חולים בשנה.
כיצד אני יודע זאת? אמרתי, כי הגיעו אלי אלפי אנשים במהלך השנים עם "מחלות כרוניות", אחרי טיפול וייעוץ ממושך של הדיאטניות הקליניות המעולות. הרי הם לא היו מגיעים אלי אם הייעוץ של הדיאטניות היה עוזר להם להבריא. הטיפול חינם של הדיאטנית במסגרת הקופה לא היה שווה אפילו אגורה שחוקה.
לכן הם הגיעו אלי ושילמו הרבה כסף מכיסם הפרטי כדי לקבל את טיפולי. מדוע אלי?
משום שהם קיבלו המלצות רבות ממטופלים שלי שסיפרו להם שאצל ד"ר אשחר מבריאים ממחלות כרוניות ויורדים עשרות ק"ג במשקל, אם צריך.
אינני מתכוון כאן לעשות פרסומת לעצמי, האמת היא שאינני זקוק לזה. מה שאני רוצה להדגיש הוא ש – הייעוץ של דיאטנית קלינית לא עובד!!
מדוע לא? משום שהוא מבוסס על הנחות ומידע שקרי, שגוי ואינטרסנטי שמוזן על ידי תעשיות שונות שממנות בדרכים עקיפות את לימודי הסטודנטי/יות.
לעומת זאת המידע שיש ברשותי ועליו אני מבסס את תוכנית הטיפול שלי ה"תזונה הכירורגית" עובד ב- 100% מהמקרים, אם יש שיתוף פעולה מלא מצד המטופל. אצל הדיאטניות הקליניות נדיר לראות שיפור בבריאות, אצלי נדיר לראות חולה שאיננה משתפרת ואף מבריאה.
כאמור הגיעו אלי במהלך השנים חולים רבים ובידם תוכנית תזונה שהוכנה עבורם על ידי דיאטנית קלינית, למשל מהקליניקה המכונה – "דיאטנית עד הבית" שמונח כרגע מול עיני. האמת כשראיתי את התוכנית לראשונה חשכו עיני. אין מחלה בעולם שלא הייתה מחריפה כתוצאה מהתזונה שניתנה לאותה מטופלת מסכנה שלא הבינה מדוע היא לא משתפרת כאשר היא נצמדת לתזונה וגם לא יורדת אפילו קילו.
מובן שאותה מטופלת נרפאה אצלי מהסוכרת שלה וירדה 25 קילו כאשר בתוכנית של הדיאטנית ייעדו לה ירידה של 15 קילו בלבד.
 אז אם ההוכחה בשטח, בפועל איננה הוכחה אז מה היא הוכחה?
 על כן אני מודה שליבי פשוט נחמץ בקרבי מצער כשאני שומע דיאטנית כמו אולגה רז שיודעת שאין לייעוץ שלה שום יכולת לרפא מחלה כרונית אלא רק להנציח אותה (ושאולי במהלך השנים נפל לה האסימון והיא מבינה שכל מה שלמדה הוא שגוי ומזיק לציבור החולים שלה) מוכרת את עצמה בשביל בצע כסף לתעשייה שגורמת נזק לבריאות הציבור.
לציבור החולים בישראל:
פקחו את עיניכם ואוזניכם, בידקו מי עומד מאוחורי הפרסומות ברדיו ומה האינטרס הכלכלי שלו.
ככלל – מרבית הפרסומות בכלי התקשורת בנוגע לפריטי "מזון" שכדאי לכם לרוץ ולקנות הם מסולפים, ובאים לשרת את כיסו של היצרן, אבל אינם טובים לבריאותכם.
תוכלו ללמוד על כך הרבה יותר בסדנא קצרה בת שעתיים שאני עורך מידי שבוע במרכז אשחר.
 
האזינו לד"ר ערן אשחר המסביר על גישת הטיפול, על התזונה הכירורגית ועל מבנה ועלויות הטיפול