03-3724200

 על פי בקשת משרד הבריאות אנו מציינים ש: ד"ר אשחר אינו רופא קונבנציונאלי ועל כן אינו מוסמך לעסוק ברפואה (לרשום תרופות או להורידן או לבצע ניתוחים וטיפולים פולשניים כפי שנהוג ברפואה).  כמו כן המידע באתר אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני מקצועי באמצעות רופא. ד"ר ערן אשחר הינו מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה והדסה באוניברסיטה העברית בירושלים. ד"ר אשחר הוא master - מורה, מומחה, לבריאות ופיתח גישה תזונתית ייחודית שלה הוא קרא - "תזונה כירורגית".
מרכז אשחר לריפוי אמיתי וסופי מסוכרת מבוגרים באמצעות תזונה טבעית
בניהולו של ד"ר ערן אשחר, N.D, נטורולוג,  M.P.H - מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה שבאוניברסיטה העברית והדסה בירושלים.
דף הבית >> אומגה 3
 
החשיבות של חומצות השומן החיוניות אומגה 3 למניעת מחלות קשות
מרבית האנשים בעולם המערבי ובישראל אומנם צורכים כמות מוגזמת של שומנים בתזונתם. אולם לא רק כמויות השומן הגבוהות בעשרות אלפי אחוזים מעבר לנדרש מדאיגות אלא גם סוגי השומנים הנצרכים. באופן אבסורדי מתגלה שבמקביל לעודף השומנים הגרועים אנחנו צורכים מעט מידי, כמות מזערית של שומנים חיוניים. המפתח להבנת הבעיה הוא בהתייחסות להרכב השומנים הנצרכים.
המזונות המעובדים והבלתי מתאימים לאדם מבחינה גנטית מכניסים את הגוף לסטרס שומני קשה ביותר. כלומר, היחס שנוצר בתזונה בין חומצות השומן המזיקות לאלה החיוניות אינו תואם לדרישות הגוף האנושי ומוביל למוחלות קשות. מחקרים מגלים שזו הסיבה לקשת רחבה של מחלות מבעיות עור ועד מחלות לב וסרטן.
לקריאת המאמר המלא   -   לחץ כאן
 
האזינו לד"ר ערן אשחר המסביר על גישת הטיפול, על התזונה הכירורגית ועל מבנה ועלויות הטיפול