074-7011309

 על פי בקשת משרד הבריאות אנו מציינים ש: ד"ר אשחר אינו רופא קונבנציונאלי ועל כן אינו מוסמך לעסוק ברפואה (לרשום תרופות או להורידן או לבצע ניתוחים וטיפולים פולשניים כפי שנהוג ברפואה).  כמו כן המידע באתר אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני מקצועי באמצעות רופא. ד"ר ערן אשחר הינו מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה והדסה באוניברסיטה העברית בירושלים. ד"ר אשחר הוא master - מורה, מומחה, לבריאות ופיתח גישה תזונתית ייחודית שלה הוא קרא - "תזונה כירורגית".
מרכז אשחר לריפוי אמיתי וסופי מסוכרת מבוגרים באמצעות תזונה טבעית
בניהולו של ד"ר ערן אשחר, N.D, נטורולוג,  M.P.H - מוסמך לבריאות הציבור ומדעי הרפואה מהפקולטה לרפואה שבאוניברסיטה העברית והדסה בירושלים.
דף הבית >> שירותי המרכז
שירותי מרכז אשחר לריפוי מסוכרת מבוגרים ולהכרת גישת הנטורולוגיה
 

א. טיפול בחולי סוכרת מבוגרים עד להגעה לריפוי מלא, באמצעות "תזונה כירורגית" והעקרונות של גישת "הנטורולוגיה" ושיטת העבודה שפותחה על ידי ד"ר ערן אשחר.

ב. מתן מסגרת מקצועית תומכת להחלטה לקחת את הבריאות בידיים ולפתור בעיות בריאות קיימות באמצעות סדנאות קבוצתיות ללמידה מעמיקה של גישת הריפוי, "הנטורולוגיה", מפגשים אישיים, טיפול אישי וליווי טלפוני אישי וצמוד במשך 4 חודשים לפחות.


ג. הפחתת משקל: ללא "דיאטות", ללא אבקות ותכשירי קסם יקרים - מסגרת מעולה וייעוץ מקצועי שבאמצעותם יוכל המשתתף להפחית משקל בדרך טבעית, בריאה וייחודית יחד עם לימוד חוויתי שמוביל לשינוי דרמטי באמונות, בתפיסות, בחשיבה ובהרגלים כבסיס לשמירה על המשקל התקין ועל בריאות מיטבית לכל החיים. שני הכלים, התזונה המקורית והמתאימה ביותר למן האנושי ושינוי הרגלי החשיבה מובילים להפחתה קבועה במשקל ולשמירה עליו במשך כל החיים.

ד. גמילה מעישון: כתוצר לוואי של שיטת עבודה ייחודית ותומכת מגיע המטופל הרבה פעמים להחלטה להפסיק לעשן מתוך כח פנימי חזק שלא היה קיים קודם לכן. שילוב של הפנמה של חוקי הבריאות הטבעית וטכניקות ייחודיות נוספות יכולות להוביל את המעונינים להיגמל מעישון להשיג את מטרתם בקלות רבה יותר.

ו.  פתרון סכסוכים, עימותים, ויכוחים, מריבות עם עצמנו והזולת וגישור באמצעות גישת ה - "תקשורת המקרבת" - בהנחייתה המקצועית של זהר א, או ארנינה קשתן, או יעל ארבל.

קראו על תוכנית הטיפול הייחודית של ד"ר ערן אשחר לריפוי מסוכרת בלשוניות הנוספות תחת קטיגוריה זו.

 

לקביעת פגישה התקשרו ל: 074-7011309
 

אם להבריא נפשכם חשקה

הקדישו לעמוד הזה דקה


נקווה כי תמצאו בו תשובה והסבר לכל שאלה
גדולה, בינונית או סתם קטנטנה
קראו את הכתוב בעיון
וחזרו אלינו כדי להמשיך את הדיון
נקווה שנהיה לכם לתועלת
שנפתח להם הרבה חלונות וגם דלת
לעולם של בריאות שמחה ושלווה
כי אנו מאמינים ש"היגיינה טבעית" עושים באהבה
נברככם בחודש גדוש צחוק, שמחה, אורה ואהבת חינם
כי לבריאות כמו לעוגה חשובים אלה כולם
 
טלפון  074-7011309    פקס: 03-6555664 

 דוא"ל: 
  eshkhar@bezeqint.net        

כתובת המפגש: תל-אביב, ליד מגדלי עזריאלי, הגעה בתיאום מראש בלבד
המפגש האישי והסדנא מתקיימים אחת לשבועיים בלבד